0 216 455 18 20 instagram Facebook Twitter Google Canlı Destek
Garanti ve İade

Nasıl İade Ederim ?

Teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İadenizi Ups Kargo (444 0066) ile hiç bir ücret ödemeden bize yollayabilirsiniz.

İade Adresimiz: Merkez Mah. Çavuşbaşı Cad.No:73/3 Çekmeköy / İSTANBUL

Tel: 0216 455 18 20 - 0216 455 23 24

İade Koşulları

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

İade edilecek ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle birlikte eksiksiz bir şekilde, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orijinal faturası ile birlikte faturanın arka yüzündeki iade formunun eksiksiz doldurulmuş olması ve iade esnasında bu formların ürünle birlikte gönderilmiş olması gerekmektedir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.

Eğer bir İade Formu size ulaştırılmamışsa, Siparişler seçeneğine erişebilir ve buradan formu yazdırabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir ve ürün bedeli, ödeme işleminizi gerçekleştirdiğiniz kredi kartına iade edilir.

İade işlemlerinin onaylanma süreci, ürünlerin tarafımıza ulaşmasından itibaren 10 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Uzaktan Satış Yönergeleri uyarınca müşterilerin, lapassion.com.tr’den yapmış oldukları siparişlerden cayma haklarını kullanmak üzere  siparişlerini almış oldukları günün ertesi günden başlayacak şekilde 7 işgünü süreleri bulunmaktadır

Bu durumda lapassion.com.tr, siparişin tamamını iade etmeniz koşuluyla tarafınıza siparişinizin tamamını iade edecektir.

Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda özel olarak tasarlanan ürünler için müşterilerimiz cayma ve iade hakkını kullanamaz.

lapassion.com.tr’den satın aldığınız, kullanmadığınız ürünü 30 gün içinde başka bir ürünle değiştirebilir veya 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade durumunda ödeme şeklinize göre iade yapılır ya da lapassion.com.tr’de tekrar kullanılmak üzere indirim kuponu tanımlanır.

İade veya değiştirme taleplerinizi info@lapassion.com.tr adresine mail göndererek sanal mağaza müşteri hizmetleri yetkilisine bildirebilirsiniz.

 

Nakliye

lapassion.com.tr’den verilen siparişler tüm Türkiye’ye Ups Kargo güvencesi ile teslim edilmektedir.

Hafta içi verilen siparişler stok durumuna göre 3-5 işgünü içinde Ups Kargo'ya teslim edilecektir. Ups Kargo ise siparişinizi teslim edilecek bölgeye göre teslim aldıktan sonra 1-3 gün içerisinde belirtilen adrese teslim edecektir. Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri verilen siparişler ise tatili izleyen 3-5 iş günü içinde Ups Kargo'ya teslim edilecektir.

Kampanya ve indirim dönemlerinde, Yılbaşı, Bayram, Anneler Günü ve Babalar günü gibi özel günlerde ise, yoğunluktan dolayı siparişlerinizin gecikmemesi için erken sipariş vermenizi tavsiye ederiz.

İsterseniz sevdiklerinize lapassion.com.tr aracılığı ile hediye gönderebilirsiniz. Teslimat adresini hediye göndereceğiniz kişinin adresi olarak belirtip Ücretsiz Hediye Paketi seçeneğini seçmeniz yeterli. Ups Kargo yetkilileri lapassion hediyenizi sevdiklerinize ulaştıracaktır.

 

Bize Ulaşın

Merkez Mah. Çavuşbaşı Cad. No:73/3
Çekmeköy / İstanbul

info@lapassion.com.tr

0 216 455 18 20 - 0 216 455 23 24

E-Bülten Üyeliği

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır